Coaching

Czasem wystarczy tylko lub aż mieć marzenia. Warto jest marzyć. Kiedy marzysz to tworzysz tak naprawdę coś pięknego, osobistego, tylko Twojego. To właśnie marzenia osobiste, jak i zawodowe mogą pomóc Ci wskazać Twój życiowy cel. 

Natomiast coaching to metoda pozwalająca w sposób mądry i fachowy wytyczyć i osiągnąć istotne dla Ciebie cele, spełnić marzenia te duże i te małe.  Pomaga dążyć do lepszej jakości własnego życia, osiągnąć spokój wewnętrzny. Sprawia, że jesteś w stanie „rozwinąć skrzydła” zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.  

Z coachingu możesz skorzystać nie tylko, gdy wiesz jakie masz marzenia i cele życiowe. 
Zapraszam Cię również, gdy czujesz, że chcesz coś zmienić, jednak jeszcze nie określiłeś kierunku zmian. Nie wiesz jeszcze, jaki potencjał w Tobie drzemie. 

Jako coach będę towarzyszyć Tobie i wspierać Cię w osiągnięciu tego czego pragniesz. To co jest dobre dla innych, niekoniecznie jest dobre dla Ciebie. 
Jesteś niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Nie ma takiej drugiej osoby na świecie. Oznacza to, że posiadasz swój indywidualny potencjał, który jest w Tobie. Metoda, którą pracuję, pokaże i wydobędzie z Ciebie to co najlepsze, co ukryte w Tobie. Jednocześnie będę obok i krok po kroku będę Cię wspomagać w tym procesie.  

Coaching jest bardzo przydatny, gdy:    

 Zajmuję się coachingiem:  

Nasza współpraca będzie wyglądała następująco:

co mówią o mnie inni

Rekomendacje/ Świadectwa