Edukacja Finansowa

Kilka słów o kursie

Nauka o tym jak zarządzać budżetem, jak unikać pułapek finansowych jest dziś w świecie pełnym materializmu i konsumpcjonizmu bardzo potrzebna i istotna. Taka wiedza zapobiega podjęciu złych decyzji i dalszych ich konsekwencji.
Zasady finansowe, zasady zarządzania budżetem, których nauczam sprawiają, że inni wychodzą z matni finansowej.
 
Kurs Finansowy Crown (KFC) uczy zasad zarządzania pieniędzmi i majątkiem, dotyka zagadnień takich jak: nasze postawy, sprawy, którym jesteśmy oddani, wartości, styl życia. 
Ten kurs nauczy Cię jak być wolny od długów, pomnażać swoje talenty, dobra materialne. Ten kurs zmieni Twoje życie na lepsze, raz na zawsze

Ten kurs to "rzeka wiedzy" o tym jak:

Jak wygląda kurs:

Wywiad, który powstał z myślą o Was i dla Was. Tak by nikt z Was „nie zginął”. W podzięce za wieloletnią współpracę dla Fundacji Służąc Życiu:

Podczas 10 spotkań (spotkania trwają przez 10 tygodni, co tydzień jest jedno 2h spotkanie online) będziemy poruszać tematy związane ze sferą finansów, długami, pracą, naszym stylem życia, radzeniem się i wiele innych. Jednym słowem porozmawiamy „o życiu” finansowym, a wszystko to z Bożej perspektywy zawartej w Piśmie Świętym.

Jak odbywa się kurs?

Kurs obejmuje 10 spotkań + jedno spotkanie wstępne, na którym zostaną wyjaśnione wszystkie szczegóły. 

Spotkania odbywają się online, zazwyczaj w godzinach 19.30-21.30, tak aby każdy z każdego zakątku Polski i nie tylko, mógł z niego skorzystać.  
 
Oprócz kursów Crown organizuję również warsztaty jednodniowe, stacjonarne dla większej grupy osób. Terminy i godziny kursów dla większych grup oraz dla wspólnot można ustalić indywidualnie. 

Art Collage. Business Investment Growth concept. Generative AI.

Informacje o najbliższym kursie online:

(Start kursu może ulec przesunięciu o 2-3 tygodnie ze względu na utworzenie się grupy)
Link do spotkań online zostanie rozesłany po zapisaniu się na kurs poprzez Formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce KONTAKT.

Całkowity koszt za kurs z podręcznikami to:
– 490 zł za osobę
– 730 zł za parę
(dane do przelewu zostaną podane po zapisaniu się na kurs)

Opłata za kurs wynosi:

– 330 zł – dla osoby indywidualnej
– 500 zł – dla pary

Podręczniki (niezbędne) do Kursu Finansowego Crown:

Bonus 

Przy zakupie pakietu podręczników do KFC proszę wpisać kod: LILALIDIA, dzięki czemu wysyłka na terenie Polski będzie GRATIS – jest to bonus ode mnie jako od lidera prowadzącego kurs.

A closeup shot of an entrepreneur working from home on his personal finances and savings

co mówią o mnie inni

Rekomendacje/ Świadectwa