O mnie

Kilka słów o mnie

Uwielbiam spotkanie z człowiekiem, dialog i pracę nad pielęgnowaniem relacji. Moja praca jest jednocześnie moją pasją. Sprawia mi ogromną radość i satysfakcję, gdy widzę jak to co robię podnosi jakość życia drugiego człowieka, tak iż „rozwija on skrzydła”. To moja życiowa misja. 
Zawsze staram się dostrzegać jasne strony życia, widzieć dobro w każdej życiowej sytuacji. Problemy postrzegam jako wyzwanie, zadanie do rozwiązania.  Lubię być skuteczna.
Doskonale wiem, jak dużo zewnętrznych czynników w życiu, na które czasem nie mamy wpływu, może zabrać nam nasze marzenia, radość życia, wstrzymać realizację naszych planów. Jednak wiem też, że zawsze można zacząć od nowa.
Na co dzień towarzyszę drugiemu człowiekowi w procesie jego przemiany jako coach, trener kompasu kariery, lider Edukacji Finansowej Crown. Pomagam innym odkryć ich własny potencjał, zgłębić pragnienia, potrzeby, odkryć ich własną ścieżkę zawodową, dążyć do wolności finansowej, także w sytuacjach „po ludzku mówiąc” beznadziejnych.
Wciąż „rozwijam swoje skrzydła” pracując, biorąc udział w szkoleniach, konferencjach, czytając, dla siebie, dla innych.
Mam jeszcze wiele pragnień serca i marzeń, które chcę zrealizować. Wierzę, że się spełnią.

Lidia Leszczak